Naujienlaiškis

NaujienosDėl mokėjimų lengvatų sunkumus patiriantiems buitiniams vartotojams

Susidarius neeilinei situacijai Lietuvoje, t.y. paskelbus koronaviruso pandemiją ir įvedus karantiną, Bendrovė yra pasirengusi padėti savo vartotojams patiriantiems finansinius sunkumus.

Bendrovė savo iniciatyva sustabdė delspinigių skaičiavimą karantino laikotarpiu visiems be išimties buitiniams vartotojams bei iki karantino pabaigos nesikreips į teismą dėl priverstinio skolų išieškojimo.

Pasibaigus karantinui, Bendrovė stengsis ieškoti bendrų sprendimo būdų kartu su vartotojais, kurie iki karantino tvarkingai mokėjo už paslaugas, bet karantino metu susidūrė su sudėtinga finansine būkle ir neturėjo galimybės laiku sumokėti už suteiktas paslaugas. Tokius vartotojus po karantino kviečiame kreiptis į Bendrovės skolų valdymo skyrių tel. 8 616 45462 dėl skolos susidariusios karantino laikotarpiu išdėstymo grafiko sudarymo.

Tačiau svarbu pažymėti, kad kiekvieną pajamų netekusį klientą Bendrovė vertins individualiai. Dėl šalyje įvesto karantino, skolos išdėstymo grafiką galės sudaryti vartotojai:

  • Iki karantino neturėjo pradelstų mokėjimų už paslaugas;
  • Karantino metu neteko darbo ir pagrindinių pajamų;
  • Karantino metu išėjo neapmokamų atostogų;
  • Karantino metu paskelbta prastova;
  • Karantino metu negali vykdyti individualios veiklos ir negauna pajamų.

Lengvatos bus taikomos tik tiems šilumos energijos tiekimo sutartį su Bendrove pasirašiusiems vartotojams, kurie patys kreipsis į Bendrovę bei bus pateikti reikalingi dokumentai, įrodantys darbo ar didžiosios dalies pajamų netekimą. Mokėjimų išskaidymai ar atidėjimai galimi tik mokėjimams už karantino laikotarpiu suvartotą šilumą ar karštą vandenį.

Norėdami padėti darbą praradusiems gyventojams, tikimės ir jų sąmoningumo. Pažymėtina, kad valstybės licencijuojamos veiklos - šilumos ir karšto vandens tiekimui - vykdyti būtinos lėšos gaunamos tik iš vartotojų, o juk laikotarpiu, kai asmeninei higienai skiriamas keliskart didesnis dėmesys, ypatingai svarbus uždavinys nepertraukiamas aprūpinimas karštu vandeniu ir šiluma. Bendrovė veikdama reguliuojamoje rinkoje negalėjo užsidirbti iš kitos veiklos nei karšto vandens ir šilumos tiekimas bei – skirtingai nei tradiciniame versle – negalėjo kaupti finansinių rezervų sunkmečiui.

Tikimės malonaus bendradarbiavimo ir būkite sveiki!

UAB „Trakų energija“ administracijaAtgal.