NaujienosNuo rugsėjo mėnesio keičiasi šilumos tiekėjas Prienų rajone.

 

2015 m. liepos 31 dieną Prienų rajono savivaldybė su UAB „Prienų energija“ susitarė dėl 15 metų vykdytos sutarties pasibaigimo ir nuo 2015 m. rugsėjo 1 dienos šilumos ūkio valdymą perėmė savivaldybės įmonė AB „Prienų šilumos tinklai“.

Nuo 2015 spalio 12 d. UAB "Prienų energija" pakeitė savo pavadinimą. Nuo šiol bendrovė vadinasi UAB „Trakų energija“.

 

Tai pirmoji pasibaigusi šilumos ūkio nuomos sutartis Lietuvoje, kuomet po ilgalaikio viešo ir privataus sektorių bendradarbiavimo, modernizuotas šilumos ūkis grįžta savivaldybės žinion.

Pasak savivaldybės atstovų, tikimasi, jog iki šilumos sezono veikti pradėsianti savivaldybės įmonės biokuro katilinė leis šilumos kainą sumažinti iki 15 procentų.

Ką reikia žinoti vartotojams:

  • Paskutinę UAB „Prienų energija“ išrašytą sąskaitą bus už 2015 m rugpjūčio mėnesį suteiktas šildymo ir karšto vandens tiekimo paslaugas.

  • UAB „Prienų energija“ pateiktas sąskaitas reikės apmokėti įprasta tvarka į UAB „Prienų energija“ sąskaitas.

  • Rekomenduojame iki 2015 rugsėjo mėnesio 30 dienos pilnai atsiskaityti už UAB „Prienų energija“ suteiktas paslaugas. Neatsiskaičius, UAB „Prienų energija“ bus skaičiuojami delspinigiai ir kreipiamasi į teismą dėl skolos priteisimo.

  • Sąskaitas už 2015 m rugsėjo mėnesį ir vėlesniais laikotarpiais suteiktas šildymo ir karšto vandens tiekimo paslaugas teiks jau AB „Prienų šilumos tinklai“.

  • Nuo 2015 rugsėjo mėnesio už butuose įrengtų karšto vandens skaitiklių aptarnavimą ir priežiūrą bus atsakinga savivaldybės įmonė AB „Prienų šilumos tinklai“.

  • AB „Prienų šilumos tinklai“ bus perduota visa informacija apie su vartotojais sudarytas sutartis. Tačiau rekomenduojame nuo 2015 m. rugsėjo mėnesio sudaryti naujas šildymo ir karšto vandens pirkimo-pardavimo sutartis su AB „Prienų šilumos tinklai“.

  • Pereinamuoju laikotarpiu būkite itin atidūs mokėdami už paslaugas – nesupainiokite įmokų kodų ir įmonių, kurioms mokate. Dėl permokų grąžinimo prašome kreiptis žemiau nurodytais telefonais.

Nuo šiol  mums skambinkite:
dėl išrašytų sąskaitų – (8 528) 55421;
dėl įsiskolinimų ir jų apmokėjimo (8 616) 45462.

 Atgal.