NaujienosKaip sumažinti sąskaitas už šildymą sumažinus šilumos vartojimą.

Daugiabučio gyventojai turi galimybę patys sumažinti šilumos nuostolius panaudodami paprastas ir nesusijusias su didelėmis išlaidomis priemones, nes name suvartotos šilumos kiekis priklauso tik nuo pačių namo gyventojų – centralizuotai tiekiamos šilumos vartotojų. Detaliau apie rekomenduojamas šilumos energijos taupymo priemones skaitykite: https://www.e-vac.lt/akmene/lt/kaip-sutaupyti.

Prisidėdama prie Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos iniciatyvų didinti vartotojų švietimą apie galimybes taupyti šilumos energiją, UAB „Akmenės energija“ vyks pas vartotojus ir teiks konsultacijas: bendrovės darbuotojai iš anksto suderintu metu vyks į kiekvieną namą ir, įvertinę situaciją, pateiks savo rekomendacijas, kokių konkrečiai energijos taupymo priemonių reikėtų imtis konkrečiame name, ir supažindins vartotojus su rekomendacijomis.

Vartotojai, norintys gauti šias konsultacijas, gali kreiptis į UAB „Akmenės energija“ adresu: Nepriklausomybės al. 1A, Naujoji Akmenė.

Šios švietimo ir konsultavimo priemonės įgyvendinamos pagal bendrovės ir Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos pasirašytą energijos vartotojų švietimo ir konsultavimo susitarimą.Atgal.