NaujienosDėl tiesioginio debeto paslaugos

Lietuvai prisijungus prie bendrosios mokėjimų eurais erdvės (SEPA), nuo 2016-ųjų Tiesioginio debeto mokėjimo paslaugos nebeliko, ją pakeitė elektroninės sąskaitos. UAB „Akmenės energija“ elektroninių sąskaitų paslaugos neteikia.

Kuo pakeisti Tiesioginį debetą apmokant už UAB „Akmenės energija“ paslaugas?

Dauguma Lietuvoje veikiančių bankų turi paslaugą, kuri suteikia galimybę nurodyti bankui automatiškai pervesti lėšas Jūsų nurodytu periodiškumu ir sąlygomis. Swedbank ši paslauga vadinasi „Periodinis mokėjimo pavedimas“, SEB banke – „Periodinis pervedimas“, DNB banke – „Pastovūs mokėjimai“ ir t.t. Paprastai šia paslauga naudojamasi, kai žinoma jog tam tikru metu turite sumokėti iš anksto žinomą pinigų sumą.

Tokią galimybę Jums suteiks mūsų siūlomas mokėjimo planas „Pastovus“.

Kas yra mokėjimo planas „Pastovus“?

Mokėjimo planas „Pastovus“ – tai atsiskaitymas už per vienerius metus suvartotą šilumą ir karštą vandenį, padalintas lygiomis dalimis 12 (dvylikai) mėnesių.

Šiuo planu gali pasinaudoti bet kuris gyventojas, kuris nori planuoti savo išlaidas ir tolygiai paskirstyti mokesčius už šilumos energiją ir karštą vandenį per metus.

Už šildymą ir šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūrą mokėtina suma bus apskaičiuojama per ankstesnius metus sumokėtą sumą padalinus 12 (dvylikai) mėnesių.

Už karštą vandenį mokėtina suma bus apskaičiuojama arba skaitiklių rodmenis nuskaitant nuotoliniu būdu, jei name įrengta nuotolinio nuskaitymo sistema arba apskaičiuojant vidutinį suvartojimą per metus.

Naudojantis pastovios įmokos ir periodinio mokėjimo pavedimo paslaugomis bendra per metus sumokama už šilumą suma nepasikeis, tačiau visa suma bus tolygiai paskirstyta metų bėgyje, todėl sumažės mokesčių už šilumos energiją našta šildymo sezono laikotarpiu. Taip pat, žinodami mėnesinio mokesčio už šildymą ir karštą vandenį dydį, galėsite aiškiau planuoti savo ūkio išlaidas.

Pastovios įmokos perskaičiavimas bus atliekamas tik kartą metuose – kiekvienų metų rugsėjo mėnesį. Jei vartotojas pasirinkęs planą „Pastovus“, per metus sumoka mažiau arba daugiau mokesčių nei jam priklauso pagal to laikotarpio realiai apskaičiuotus mokesčius už UAB „Akmenės energija“ paslaugas, tai rugsėjo mėnesį permoka arba nepriemoka tolygiai padalinama ateinantiems 12 mėnesių.

Tad tik kartą per metus Jums reikės atnaujinti periodinio mokėjimo pavedimo nurodymą Jūsų banke, nurodant jame naują pastovų įmokos dydį.

SVARBU. Bet kada ir be jokių kliūčių galite nutraukti periodinio mokėjimo sutartį ir nuspręsti nebesinaudoti mokėjimo planu Pastovus. Tokiu atveju sąskaitas už paslaugas turėsite apmokėti kas mėnesį kitu jums patogiu būdu.

Ką reikia daryti norint pasinaudoti periodinio mokėjimo pavedimu:

  1. Pranešti raštu UAB „Akmenės energija“ arba elektroniniu paštu info-nae@e-vac.lt  apie savo pageidavimą mokėti už sąskaitas naudojantis periodinio mokėjimo pavedimu;
  2. UAB „Akmenės energija“ atsiųs patvirtinimą, kad prašymas gautas. Patvirtinime bus nurodytas Jūsų asmeninis mėnesinis mokėjimo už šilumą dydis, bei kita periodinio mokėjimo sutartį sudarant reikalinga informacija;
  3. Prisijunkite naudodamiesi pasirinkto banko elektroninės bankininkystes sistema arba nuvykite į banko klientų aptarnavimo skyrių ir sudarykite periodinio mokėjimo sutartį.
Daugiau informacijos jums suteiks vartotojų aptarnavimo centro darbuotojai:
Adresas: Nepriklausomybės al. 1A, Naujoji Akmenė
Telefonas: (8 425) 56721
El. paštas: info-nae@e-vac.lt


Atgal.